• Jasełka Bożonarodzeniowe

• Tradycją naszej szkoły są coroczne jasełka przygotowywane przez uczniów pod opieką nauczycieli. Nie inaczej było w tym roku. Zawsze z niecierpliwością oczekujemy na nadejście okresu Świąt Bożego Narodzenia. Okres świąteczny jest dla wszystkich okazją do refleksji nad przemijającym czasem, do wspomnień, wzruszeń, do pojednania z bliskimi, do czynienia dobra dla innych ludzi. Podczas tegorocznych jasełek  o piękne przeżycia i miłe doznania słuchowe zadbali uczniowie naszej szkoły.  Młodzi artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role, wykazali się świetną grą aktorską, a wspaniała sceneria dopełniła reszty. Cała publiczność wynagrodziła aktorów gromkimi brawami.

Film z jasełek dostępny jest pod poniższym linkiem:

• Dzień Edukacji Narodowej

• 14 października jest w placówkach oświatowych w Polsce dniem wolnym od zajęć dydaktycznych, obchodzimy bowiem Dzień Nauczyciela a właściwie - Dzień Edukacji Narodowej. To doroczne święto wszystkich nauczycieli, wychowawców i pracowników oświaty - słowem Święto Szkoły. Jest okazją do wyrażenia wdzięczności za wysiłek i wielkie serce wkładane na rzecz pracy z dziećmi. W tym dniu pamiętamy  o wszystkich nauczycielach i pracownikach szkoły: obecnych i emerytowanych. I właśnie z tej okazji co roku cała społeczność szkolna spotyka  się na  uroczystej akademii. Nie inaczej było także w obecnym roku szkolnym.