• Rewalidacja

1. Zabawa - gra w kolory

Zabawa doskonaląca koordynację wzrokowo-ruchową, orientację w stronach ciała i w schemacie ciała. Uczeń rozpoznaje kolory, na polecenie nauczyciela dostawia nogę, rękę.

2. Zabawa z trampoliną

Zabawa doskonaląca koordynację wzrokowo - ruchową polegająca na jednoczesnym podskakiwaniu na trampolinie oraz rzucaniu do celu.

3. Dobble

Gra polegająca na odnalezieniu jednego wspólnego symbolu dla dwóch kart . Symbole mają ten sam kształt, kolor, jedynie wielkość może się różnić . Zabawa rozwijająca spostrzegawczość i koordynację wzrokowo - ruchową.

4. Chodzenie z monetą

Chodzenie z monetą na czubku buta, tak aby nie spadła.  Zawodnicy rywalizują ze sobą  na określonym odcinku trasy.

5. Układanka

Uczeń z zasłoniętymi oczami układa leżące przed nim przedmioty od największego do najmniejszego.

6. Nawlekanie korali

Uczniowie dostają po sznurze nawleczonych piankowych korali o różnym kształcie i kolorze. Każdy nawleka swoją żyłkę według wzoru. Uczniowie wymieniają się sznurami.