Strona główna

      • Zespół Szkół Specjalnych w Karnowie
      • Typy szkół
      • Szkoła Podstawowa, Szkoła Przysposabiająca do Pracy, Szkoła Branżowa I Stopnia
      • Zapraszamy do nas!
          • Warsztaty kulinarne w KGW w Chrząstowie

            Dzieci z naszej szkoły miały okazję uczestniczyć w wyjątkowych warsztatach kulinarnych zorganizowanych z pomocą Koła Gospodyń Wiejskich w Chrząstowie. Był to dzień pełen atrakcji, dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Podczas spotkania uczestnicy dekorowali babeczki, przygotowali pyszne gofry oraz wspólnie piekli kiełbaski nad ogniskiem. Kulinarne aktywności sprawiły dzieciom wiele radości i pozwoliły rozwijać ich kreatywność.

          • Wycieczka do Osieka nad Notecią

            W maju uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę szkolną do malowniczego Osieka nad Notecią. Pierwszą atrakcją był przejazd pociągiem. Na miejscu czekało na nas sporo wrażeń. Na początku mieliśmy okazję uczestniczyć w ciekawych warsztatach chlebowych. Było to nowe i bardzo ciekawe doświadczenie dla wszystkich. Zajęcia te pozwalają uczestnikom poznać tradycyjny proces powstawania pieczywa „od ziarenka do bochenka” oraz zrozumieć dawne rzemiosło. Następnie udaliśmy się na zwiedzanie skansenu. Celem było żywe doświadczenie historii poprzez obserwacje dawnej architektury i obyczajów życia na wsi. Na koniec mieliśmy smaczny piknik i każdy mógł skosztować pieczone kiełbaski oraz innych smakołyków. Wszyscy bezpiecznie wrócili pociągiem do domów.

          • Zajęcia na basenie

            Uczniowie naszej szkoły, w drugim semestrze roku szkolnego 2025/2026, uczestniczyli w zajęciach na krytej pływalni w Nakle nad Notecią. W ramach zajęć doskonalili naukę pływania i uczestniczyli w grach i zabawach rekreacyjnych. Ćwiczenia wykonywane w basenie mogą rozwijać kondycję i wytrzymałość a także wzmacniać mięśnie i ujędrniać kluczowe partie ciała. Zabawy w wodzie dostarczyły uczniom wiele radości i uśmiechu.

          • Wycieczka rowerowa

            W maju uczniowie naszej szkoły udali się na wycieczkę rowerową. Młodzież aktywnie i z uśmiechem spędzała czas na świeżym powietrzu. Trasa wycieczki wiodła przez Trzeciewnicę, Występ, Potulice, Gorzeń i Łochowice. Pomimo zmęczenia wycieczka dała uczniom wiele radości i uśmiechu. Poznali nowe miejsca i trasy rowerowe. Wycieczka odyła się w ramach zajęć dofinansowanych przez Powiat Nakielski.

    • Partnerzy

      • Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Nakle nad Notecią
      • Miejsko Gminny Osrodek Pomocy Społecznej w Nakle nad Notecią
      • KPP w Nakle nad Notecią
    • Galeria zdjęć

      • brak danych
    • Biuletyn informacji publicznej
    • Piątek 26.06.2026
    • Kalendarz

      • brak danych
    • Liczba wizyt

      liczba odwiedzin: 1503824
    • Kontakty

  • Galeria zdjęć

    • brak danych